page_banner

ຜະລິດຕະພັນ

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB ລະບົບສາຍສົ່ງ optical

ຄຳ ອະທິບາຍສັ້ນ:

100Gb / s QSFP28 CWDM4 ແມ່ນສີ່ຊ່ອງທາງ, ສາມາດພົກພາ, ສາຍສົ່ງແບບຂະ ໜານ ແລະອອກແບບໄດ້ ສຳ ລັບໂປແກຼມ 100G CWDM ພ້ອມດ້ວຍ FEC, Datacenter ແລະເຄືອຂ່າຍວິສາຫະກິດແລະການເຊື່ອມຕໍ່ optical ອື່ນໆ. ພວກມັນສອດຄ່ອງກັບ SFF-8636 Specification, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 ແລະ Telcordia GR-468-CORE. ຕົວສົ່ງສັນຍານ optical ປະຕິບັດຕາມຂໍ້ ກຳ ນົດຂອງ RoHS.


ລາຍລະອຽດຂອງສິນຄ້າ

ລາຍລະອຽດຂອງສິນຄ້າ

100G QSFP28 ປະສົມປະສານກັບສີ່ເລນຂໍ້ມູນໃນແຕ່ລະທິດທາງດ້ວຍແບນວິດ 100Gb / s. ແຕ່ລະເສັ້ນທາງລົດໄຟສາມາດປະຕິບັດໄດ້ທີ່ 25.78125Gb / s ເຖິງ 2 ກິໂລແມັດ ສຳ ລັບ G.652 Single Mode Fiber (SMF). ຄື້ນສູນກາງຂອງຊ່ອງ 4CWDM ແມ່ນ 1271nm, 1291nm, 1211nm ແລະ 1331nm.

ຄຸນລັກສະນະຂອງສິນຄ້າ

ສູງສຸດ 25.78125Gbps ອັດຕາຂໍ້ມູນຕໍ່ຊ່ອງທາງ
ເຖິງ 2 ກິໂລແມັດ ສຳ ລັບ G.652 SMF
4 ເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານແບບບໍ່ມີສາຍ CWDM ທີ່ອີງໃສ່ DFB
4 ຊ່ອງກວດຈັບຮູບພາບ PIN
ປັດໄຈແບບຟອມທີ່ສາມາດຖີ້ມໄດ້ QSFP28
ຫ້ອງຮັບ LC duplex
ວົງຈອນ CDR ພາຍໃນທັງຊ່ອງຮັບແລະຊ່ອງທາງສົ່ງສັນຍານ
ສະຫນັບສະຫນູນ bypass CDR
ຟັງຊັນການວິນິດໄສແບບດິຈິຕອນ
ການໃຊ້ພະລັງງານຕໍ່າ <3.5 W
ອຸນຫະພູມກໍລະນີປະຕິບັດການ: 0 ~ + 70 ° C

ໃບສະ ໝັກ

ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ 100G CWDM4 ກັບ FEC
ເຄືອຂ່າຍ Datacenter ແລະ Enterprise
ການເຊື່ອມຕໍ່ optical ອື່ນໆ

ລະບຸສິນຄ້າ

ພາລາມິເຕີ

ຂໍ້ມູນ

ພາລາມິເຕີ

ຂໍ້ມູນ

ປັດໃຈແບບຟອມ

QSFP28

ຄື້ນຟອງ

1310nm

ອັດຕາຂໍ້ມູນສູງສຸດ

103.1 Gbps

ໄລຍະທາງສົ່ງສູງສຸດ

2km

ຕົວເຊື່ອມຕໍ່

LC Duplex

ສື່ມວນຊົນ

SMF

ປະເພດເຄື່ອງສົ່ງ

DFB-based LAN-WDM

ປະເພດຜູ້ຮັບ

PIN

ການວິນິດໄສ

ສະ ໜັບ ສະ ໜູນ DDM

ຊ່ວງອຸນຫະພູມ

0 ເຖິງ 70 ° C (32 ເຖິງ 158 ° F)

TX ພະລັງງານໃນແຕ່ລະສາຍ

-6.5 ~ 2.5dBm

ລະບົບຮັບຄວາມຮັບຜິດຊອບ

<-10dBm

<-10dBm

ການ​ນໍາ​ໃຊ້​ພະ​ລັງ​ງານ

3,5W

ອັດຕາສ່ວນການສູນພັນ

3.5dB

1

ການທົດສອບຄຸນນະພາບ

2

ການທົດສອບຄຸນນະພາບຂອງສັນຍານ TX / RX

3

ການທົດສອບອັດຕາ

4

ການທົດສອບ Spectrum Optical

5

ການທົດສອບ Senstivity

6

ການທົດສອບຄວາມ ໜ້າ ເຊື່ອຖືແລະຄວາມ ໝັ້ນ ຄົງ

ການທົດສອບ Endface

xinfu

ໃບຢັ້ງຢືນຄຸນນະພາບ

safd (2)

ໃບຢັ້ງຢືນ CE

safd (3)

ບົດລາຍງານ EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC ລະບົບສາຍສົ່ງ optical