page_banner

ຜະລິດຕະພັນ

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC optical transceiver

ຄຳ ອະທິບາຍສັ້ນ:

CFP4 100Gb / s ຖືກອອກແບບມາ ສຳ ລັບ 100GBASE-SR4 Ethernet. ພວກມັນປະຕິບັດຕາມ CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 ແລະ CAUI-4, ແລະ OIF CEI-28G-VSR .. ເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານ optical ປະຕິບັດຕາມຂໍ້ ກຳ ນົດຂອງ RoHS.


ລາຍລະອຽດຂອງສິນຄ້າ

ລາຍລະອຽດຂອງສິນຄ້າ

ເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານ SFP ແມ່ນໂມດູນທີ່ມີປະສິດຕິພາບສູງ, ມີລາຄາຖືກ. ໜ້າ ທີ່ບົ່ງມະຕິດິຈິຕອລສາມາດໃຊ້ໄດ້ຜ່ານລົດເມເຊັກ 2 ເສັ້ນທີ່ລະບຸໄວ້ໃນ SFF-8472. ສ່ວນເຄື່ອງຮັບສັນຍານໃຊ້ເຄື່ອງຮັບສັນຍານ PIN ແລະເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານໃຊ້ເລເຊີຂະ ໜາດ 1310 nm FP ແລະເລເຊີ 1550nm FP ເພື່ອຮັບປະກັນການ ນຳ ໃຊ້ 100Base-LX Ethernet 20km.

ຄຸນລັກສະນະຂອງສິນຄ້າ

ການເຊື່ອມຕໍ່ຂໍ້ມູນເຖິງ 155Mb / s

ຮ້ອນ - ສາມາດໃສ່ໄດ້

ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ LC ດຽວ

ສູງສຸດ 20 ກິໂລແມັດໃນວັນທີ 9 / 125μm SMF

ກໍ່ສ້າງໃນ WDM

ການສະ ໜອງ ພະລັງງານແບບດຽວ + 3.3V

ການປະຕິບັດການກວດສອບການໂຕ້ຕອບກັບ SFF-8472

ລະດັບອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ: -40 ° C ເຖິງ 85 ° C / -5 ° C ເຖິງ 85 ° C / -0 ° C ເຖິງ 70 ° C

RoHS ປະຕິບັດຕາມແລະ Lead Free

ໃບສະ ໝັກ

Ethernet ໄວ

SDH STM-1 / SONET OC-03

WDM Application

ລະບຸສິນຄ້າ

ພາລາມິເຕີ ຂໍ້ມູນ ພາລາມິເຕີ ຂໍ້ມູນ
ປັດໃຈແບບຟອມ SFP ຄື້ນຟອງ 1310nm / 1550nm
ອັດຕາຂໍ້ມູນສູງສຸດ 100Mb / s ໄລຍະທາງສົ່ງສູງສຸດ 20km
ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ Simplex LC ອັດຕາສ່ວນການສູນພັນ 9dB
ປະເພດເຄື່ອງສົ່ງ ຜຂ ປະເພດຜູ້ຮັບ PINTIA
ການວິນິດໄສ ສະ ໜັບ ສະ ໜູນ DDM ຊ່ວງອຸນຫະພູມ 0 ເຖິງ 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

ພະລັງງານ TX -13 ~ -7dBm ລະບົບຮັບຄວາມຮັບຜິດຊອບ <-34dBm

<-34dBm

1

ການທົດສອບຄຸນນະພາບ

2

ການທົດສອບຄຸນນະພາບຂອງສັນຍານ TX / RX

3

ການທົດສອບອັດຕາ

4

ການທົດສອບ Spectrum Optical

5

ການທົດສອບ Senstivity

6

ການທົດສອບຄວາມ ໜ້າ ເຊື່ອຖືແລະຄວາມ ໝັ້ນ ຄົງ

ການທົດສອບ Endface

xinfu

ໃບຢັ້ງຢືນຄຸນນະພາບ

safd (2)

ໃບຢັ້ງຢືນ CE

safd (3)

ບົດລາຍງານ EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver