page_banner

ຜະລິດຕະພັນ

  • 6Gb/s SFP+ 1310nm 10km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + 1310nm 10km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    transceivers ແມ່ນອອກແບບ ສຳ ລັບ Metro / Access Networks, Fiber Channel ແລະ CPRI application. ໂມດູນ transceiver ແມ່ນສອດຄ່ອງກັບຂໍ້ຕົກລົງ SFP + ຫຼາຍແຫຼ່ງ (MSA) ແລະ ເໝາະ ສົມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງ RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ 1310nm 20km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + 1310nm 20km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    transceivers ແມ່ນອອກແບບ ສຳ ລັບ Metro / Access Networks, Fiber Channel ແລະ CPRI application. ໂມດູນ transceiver ແມ່ນສອດຄ່ອງກັບຂໍ້ຕົກລົງ SFP + ຫຼາຍແຫຼ່ງ (MSA) ແລະ ເໝາະ ສົມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງ RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    transceivers ແມ່ນອອກແບບ ສຳ ລັບ Metro / Access Networks, Fiber Channel ແລະ CPRI application. ໂມດູນ transceiver ແມ່ນສອດຄ່ອງກັບຂໍ້ຕົກລົງ SFP + ຫຼາຍແຫຼ່ງ (MSA) ແລະ ເໝາະ ສົມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງ RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ 1310nm 70km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + 1310nm 70km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    transceivers ແມ່ນອອກແບບ ສຳ ລັບ Metro / Access Networks, Fiber Channel ແລະ CPRI application. ໂມດູນ transceiver ແມ່ນສອດຄ່ອງກັບຂໍ້ຕົກລົງ SFP + ຫຼາຍແຫຼ່ງ (MSA) ແລະ ເໝາະ ສົມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງ RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ 1310nm 2km DDM FP Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + 1310nm 2km DDM FP Duplex LC optical transceiver

    transceivers ແມ່ນອອກແບບ ສຳ ລັບ Metro / Access Networks, Fiber Channel ແລະ CPRI application. ໂມດູນ transceiver ແມ່ນສອດຄ່ອງກັບຂໍ້ຕົກລົງ SFP + ຫຼາຍແຫຼ່ງ (MSA) ແລະ ເໝາະ ສົມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງ RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ 850nm 300m DDM VCSEL Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + 850nm 300m DDM VCSEL Duplex LC optical transceiver

    transceivers ແມ່ນອອກແບບ ສຳ ລັບ Metro / Access Networks, Fiber Channel ແລະ CPRI application. ໂມດູນ transceiver ແມ່ນສອດຄ່ອງກັບຂໍ້ຕົກລົງ SFP + ຫຼາຍແຫຼ່ງ (MSA) ແລະ ເໝາະ ສົມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງ RoHS
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    ເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານໄຟຟ້າແມ່ນອອກແບບ ສຳ ລັບເຄືອຂ່າຍພື້ນທີ່ເກັບຮັກສາຄວາມໄວສູງ, ເຄືອຂ່າຍຄອມພິວເຕີ້ຂ້າມເຊື່ອມຕໍ່, ອິນເຕີເນັດ OBSAI, ອິນເຕີເຟດ CPRI, ທໍ່ຂໍ້ມູນຄວາມໄວສູງທີ່ ກຳ ນົດເອງແລະການເຊື່ອມຕໍ່ Inter Rack. ໂມດູນ transceiver ແມ່ນສອດຄ່ອງກັບຂໍ້ຕົກລົງ SFP + ຫຼາຍແຫຼ່ງ (MSA) ແລະ ເໝາະ ສົມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງ RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    ເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານໄຟຟ້າແມ່ນອອກແບບ ສຳ ລັບເຄືອຂ່າຍພື້ນທີ່ເກັບຮັກສາຄວາມໄວສູງ, ເຄືອຂ່າຍຄອມພິວເຕີ້ຂ້າມເຊື່ອມຕໍ່, ອິນເຕີເນັດ OBSAI, ອິນເຕີເຟດ CPRI, ທໍ່ຂໍ້ມູນຄວາມໄວສູງທີ່ ກຳ ນົດເອງແລະການເຊື່ອມຕໍ່ Inter Rack. ໂມດູນ transceiver ແມ່ນສອດຄ່ອງກັບຂໍ້ຕົກລົງ SFP + ຫຼາຍແຫຼ່ງ (MSA) ແລະ ເໝາະ ສົມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງ RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ BIDI 1270nm/1330nm 40km DDM Simplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + BIDI 1270nm / 1330nm 40km DDM Simplex LC optical transceiver

    transceivers ແມ່ນອອກແບບ ສຳ ລັບ Metro / Access Networks, Fiber Channel ແລະ CPRI application. ໂມດູນ transceiver ແມ່ນສອດຄ່ອງກັບຂໍ້ຕົກລົງ SFP + ຫຼາຍແຫຼ່ງ (MSA) ແລະ ເໝາະ ສົມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງ RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ BIDI 1270nm/1330nm 20km DDM Simplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + BIDI 1270nm / 1330nm 20km DDM Simplex LC optical transceiver

    transceivers ແມ່ນອອກແບບ ສຳ ລັບເຄືອຂ່າຍພື້ນທີ່ເກັບຮັກສາຄວາມໄວສູງ, ອິນເຕີເຟດ OBSAI, ອິນເຕີເຟດ CPRI ແລະໂປແກຼມໂຕ້ຕອບ OBSAI. ໂມດູນ transceiver ແມ່ນສອດຄ່ອງກັບຂໍ້ຕົກລົງ SFP + ຫຼາຍແຫຼ່ງ (MSA) ແລະ ເໝາະ ສົມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງ RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ BIDI 1310nm/1550nm 500m DDM Simplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + BIDI 1310nm / 1550nm 500m DDM Simplex LC optical transceiver

    transceivers ແມ່ນອອກແບບ ສຳ ລັບ Metro / Access Networks, Fiber Channel ແລະ CPRI application. ໂມດູນ transceiver ແມ່ນສອດຄ່ອງກັບຂໍ້ຕົກລົງ SFP + ຫຼາຍແຫຼ່ງ (MSA) ແລະ ເໝາະ ສົມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງ RoHS.