page_banner

ຜະລິດຕະພັນ

  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    ເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານ optical transceiver 10Gb / s SW + CWDM ຖືກອອກແບບມາ ສຳ ລັບການ ນຳ ໃຊ້ການສື່ສານໃຍແສງເຊັ່ນ 10G Ethernet, ເຊິ່ງສອດຄ່ອງກັບຂໍ້ ກຳ ນົດສະເພາະຂອງ SFP + MSA SFF-8431.
    ໂມດູນນີ້ຖືກອອກແບບ ສຳ ລັບເສັ້ນໄຍຮູບແບບດຽວແລະປະຕິບັດງານໃນລະດັບຄວາມຍາວຂອງຄື້ນ CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    ເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານ optical transceiver 10Gb / s SW + CWDM ຖືກອອກແບບມາ ສຳ ລັບການ ນຳ ໃຊ້ການສື່ສານໃຍແສງເຊັ່ນ 10G Ethernet, ເຊິ່ງສອດຄ່ອງກັບຂໍ້ ກຳ ນົດສະເພາະຂອງ SFP + MSA SFF-8431.
    ໂມດູນນີ້ຖືກອອກແບບ ສຳ ລັບເສັ້ນໄຍຮູບແບບດຽວແລະປະຕິບັດງານໃນລະດັບຄວາມຍາວຂອງຄື້ນ CWDM.
    ຕົວສົ່ງສັນຍານ optical ປະຕິບັດຕາມຂໍ້ ກຳ ນົດຂອງ RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    ເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານ optical transceiver 10Gb / s SW + CWDM ຖືກອອກແບບມາ ສຳ ລັບການ ນຳ ໃຊ້ການສື່ສານໃຍແສງເຊັ່ນ 10G Ethernet, ເຊິ່ງສອດຄ່ອງກັບຂໍ້ ກຳ ນົດສະເພາະຂອງ SFP + MSA SFF-8431.
    ໂມດູນນີ້ຖືກອອກແບບ ສຳ ລັບເສັ້ນໄຍຮູບແບບດຽວແລະປະຕິບັດງານໃນລະດັບຄວາມຍາວຂອງຄື້ນ CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    ເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານ optical transceiver 10Gb / s SW + CWDM ຖືກອອກແບບມາ ສຳ ລັບການ ນຳ ໃຊ້ການສື່ສານໃຍແສງເຊັ່ນ 10G Ethernet, ເຊິ່ງສອດຄ່ອງກັບຂໍ້ ກຳ ນົດສະເພາະຂອງ SFP + MSA SFF-8431.
    ໂມດູນນີ້ຖືກອອກແບບ ສຳ ລັບເສັ້ນໄຍຮູບແບບດຽວແລະປະຕິບັດງານໃນລະດັບຄວາມຍາວຂອງຄື້ນ CWDM.
    ຕົວສົ່ງສັນຍານ optical ປະຕິບັດຕາມຂໍ້ ກຳ ນົດຂອງ RoHS.